Планы мероприятий

План мероприятий в 6-й школьный день на 2-е полугодие 2023/2024 уч. год

развернуть

Дата правядзення

Назва мерапрыемства

Адказны

06.01.24

1. Інтэлектуальная гульня “Гісторыя народа- мая гісторыя”

2. Гутарка-дыспут “Шукаем адказы ў беларускай народнай творчасці”

Сісковіч Т.У.

13.01.24

1. Інтэрактыўны занятак “Крок да здароўя”

2. Спартыўныя гульні да Дня выратавальніка “Смелыя і вынослівыя”

Скакоўская Л. К.

20.01.24

1. Дзелавая гульня “Што такое грошы”

2. Гадзіна зносін “Калейдаскоп прафесій”

Агіевіч М.Л.

27.01.24

1. Складанне калажа “Мая сям’я”

2. Экскурсія разам з бацькамі “Жыццё зімуючых птушак”

Сабалеўская Л. А.

03.02.24

 1. Выстава дэкаратыўна-прыкладной творчасці  “Мая родная Беларусь”

2. Квэст-гульня “Беларуская скарбонка” да дня роднай мовы

Сісковіч Т.У.

10.02.24

1. Зімовае шматбор'е “Абаронца Айчыны”

2. Віктарына «Рэцэпты моцнага здароўя»

Скакоўская Л. К.

17.02.24

1. Круглы стол “Культура зносін у Інтэрнэце”

2. Аперацыя “Парадак у класе”

Агіевіч М.Л.

24.02.24

1. Конкурс малюнкаў “Галоўны абаронца сям’і- тата”

2. Сямейныя вячоркі "У самавара"

Сабалеўская Л. А.

02.03.24

1. Завочнае падарожжа па родным краі “Зямля, на якой ты жывеш”

2. Прагляд фільма “Зімародак”

Сісковіч Т.У.

09.03.24

1. Спартландыя “Будзь у зоне здароўя заўжды!”

2. Круглы стол “Ад шкоднай звычкі да хваробы –адзін крок”

Скакоўская Л. К.

16.03.24

1. Гульня-віктарына “Грошы ў жыцці чалавека”

2. Тэматычны квэст “Прафесійны калейдаскоп”

Агіевіч М.Л.

23.03.24

1. Сямейны майстар-клас “Сувенір ў стылі скрапбукінг”

2. Кулінарная сустрэча “Хлеб усяму галава”

Сабалеўская Л. А.

06.04.24

1. Тэматычная прагулка па аг. Гомель “Гэта памяць мая, гэта наша гісторыя…”

2. Цімураўскі рэйд “Спяшаемся рабіць дабро”

Сісковіч Т.У.

13.04.24

1. Вясенні лёгкаатлетычны крос “Маладосць. Здароўе. Прыгажосць”

2. Конкурс тэматычных газет і малюнкаў “Здароўе – гэта здорава”

Скакоўская Л. К.

20.04.24

1. Суботнік “Школа – наш дом”

2. Кіналекторый “Прафесіі будучыні”

Агіевіч М.Л.

27.04.24

1. Сямейны паход “Па вясновых сцежках”

Сабалеўская Л. А.

04.05.24

1. Квэст-гульня па беларускай міфалогіі “У лабірынце роднага краю”

2.  Экскурсія ў бібліятэку Гомельскага СДК

Сісковіч Т.У.

11.05.24

1. Дзень здароўя “Мама, тата, брат і я-вось і ўся мая сям'я”

2. Відэалекторый “Мая будучыня-у маіх руках” па прафілактыцы шкодных звычак

Скакоўская Л. К.

18.05.24

1. Акцыя “Зберажы дрэва – здай макулатуру”

2. Кругля стол “Прафесіі маіх бацькоў”

Агіевіч М.Л.

25.05.24

1. Конкурс малюнкаў на асфальце “На малюнку я і мая сям'я”

2. Віктарына “Сонца схавана ў кожным”

Сабалеўская Л. А.

свернуть

ПРОЕКТ ПО ОРГАНИЗАЦИИ ШЕСТОГО ШКОЛЬНОГО ДНЯ «ВСЁ ПРИХОДЯЩЕЕ, А ПРИРОДА ВЕЧНА…»

подробнее...